Sosyal Medya Nedir?

Sosyal medya olarak adlandırılan bu sanal ortam, kullanıcı tabanlı olmasının yanında kitleleri ve insanları bir araya getirmesi ve aralarındaki etkileşimi arttırması bakımından önem taşımaktadır.

Günümüzün sanal ortam kullanıcıları tarafından bir alışkanlık haline gelen sosyal medya kullanımı, her kültürden ve her kesimden geniş  kitlelerin, sosyal taleplerine yanıt vermektedir. Yeni iletişim ortamlarının gelişmesi, her kesimden bilgi iletişim teknolojilerine olan ilginin artması, sosyal medyanın gücünü arttırmakta, sosyalleşme kavramına da yeni bir boyut kazandırmaktadır.

 

Sosyal Medya Yönetimi 

Sosyal ağların kullanım oranları  tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yüksektir.

Firma-j olarak Sosyal Medya Yönetimini doğru bir şekilde gerçekleştirmek hedef kitleniz ile zamanında iletişim kurmanızı sağlayarak markanıza ve imajınıza olumlu etki yapacaktır. Firma-j olarak sosyal medya sayfalarınızı profesyonelce oluşturmak  ve aynı zamanda Sosyal Medya Yönetimi ile de sosyal medyada ki varlığınızı güçlendiriyoruz. Bu sayede yüz binlerce kullanıcıya markanızı tanıtıyoruz. 

 

İzmir Sosyal Medya Yönetimi 

İzmir Sosyal Medya Yönetimi Firma-j olarak sizlere sunduğumuz Facebook Sayfa Yönetimi- Instagram Sayfa Yönetimi-Twitter Sayfa Yönetimi -Google Sayfa Yönetimi vb.

Sosyal Medya hesaplarınızı mevcut  ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim. İzmir Sosyal Medya yönetimi için tüm grafik ve içerik paylaşım sürecini gerçekleştiriyoruz. Firma-j olarak profesyonel ekimizle sosyal medya hesaplarınızın takipçi sayılarınızı artırarak müşterilerimize profesyonel destek sağlamaktayız.

Facebook ve Instagram gün içinde yoğunlukla zaman geçirdiğimiz iki farklı sosyal ağ  dolayısı ile bu tarz platformlarda Sosyal Medya reklamları vermek ve bu süreci yönetmek firmanız adına akıllıca bir adım olacaktır. Üstelik bütçe ayarlamanızı da  dilediğiniz gibi sizler belirleyebilirsiniz. Firma-j olarak Sosyal medya hesaplarınıza can katalım :)