Hakkımızda

Firma-j hakkında bilgiler içeren klasik hakkımızda sayfası, ama bizi en iyi tanıma yolu elbette bizimle çalışmaktır.

Firma-j kimdir nedir ?

Firma-j Dijital ile ilgili bilgiler ve hakkımızda merak ettikleriniz veya edebileceklerinizi bu sayfada yazmaya gayret ettik. Ama daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin lütfen. Biz memnun oluruz.

Hakkımızda

Firma-j ismi ile yakın bir zamanda hayata geçmiş olsak ta genel itibariyler web tasarım internet reklamcılığı ve sosyal medya tanıtım ve reklam alanında yaklaşık 8 yıllık bir tecrübemiz var. Web tasarım ve özel web yazılımları (CRM ve CMS) ile başlayan dijital medya maceramız daha sonra grafik tasarım, internet reklamcılığı, seo ve optimizasyon ve daha sonra da sosyal medyanın gelişmesi ile sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamcılığı gibi çeşitli alanlarda gelişti ve genişledi. Birçok firmaya da bu alanlarda hizmetler verdik. Bornova merkezde küçük ve şirin bir ofisimiz var. Her zaman bekleriz. Çoğunlukla İzmir ilindeki firmalar ile çalışmış olsak ta il dışından, hatta yurt dışından da müşterilerimiz bulunuyor. Nerede olduğunuz hiç önemli değil sizinle de çalışabiliriz.
Asla biz olduk, artık mükemmeliz demeden hep daha fazla gelişmeye ve daha iyi hizmet vermeye gayret gösterdik. Bu güne kadar da hiç bir müşterimizi memnuniyetsiz bırakmadık. En büyük amacımız memnun ve mutlu müşterilerden oluşan Firma-j ailesini her geçen gün daha da büyütmek. Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

En çok önem verdiklerimiz

  • Kaliteli ve güvenilir hizmet
  • Müşteri memnuniyeti
  • Minimum maliyet ile en fazla fayda sağlamak
  • Güler yüzlü ve samimi ilişkiler

Siz hayal edin biz sizin için en iyisini gerçekleştirelim...